صفحه نخست | درباره ما | تماس با ما | پیوندها | Hosting
 
جدول کامل پخش زنده مسابقات فوتبال جام جهانی 2010 از شبکه 3

- برنامه پخش زنده مسابقات فوتبال جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی به شرح زیر است:

جمعه - 21/3/89
* آفریقای جنوبی 1 - 1 مکزیک، ساعت 18:30
* اروگوئه 0 - 0 فرانسه، ساعت 23

شنبه - 22/3/89
* کره جنوبی 2 - 0 یونان، ساعت 16
* آرژانتین 1 - 0 نیجریه، ساعت 18:30
* انگلیس 1 - 1 آمریکا، ساعت 23

یکشنبه - 23/3/89
* الجزایر 0 - 1 اسلوونی، ساعت 16
* صربستان 0 - 1 غنا، ساعت 18:30
* آلمان 4 - 0 استرالیا، ساعت 23


دوشنبه - 24/3/89
* هلند 2 - 0 دانمارک، ساعت 16
* ژاپن 1 - 0 کامرون، ساعت 18:30
* ایتالیا 1 - 1 پاراگوئه، ساعت 23

سه شنبه - 25/3/89
* نیوزلند 1 - 1 اسلواکی، ساعت 16
* ساحل عاج 0 - 0 پرتغال، ساعت 18:30
* برزیل 2 - 1 کره شمالی، ساعت 23

چهارشنبه - 26/3/89
* هندوراس 0 - 1 شیلی، ساعت 16
* اسپانیا 0 - 1 سوئیس، ساعت 18:30
* آفریقای جنوبی 0 - 3 اروگوئه، ساعت 23

پنجشنبه - 27/3/89
* آرژانتین 4 - 1 کره جنوبی، ساعت 16
* یونان 2 - 1 نیجریه، ساعت 18:30
* فرانسه 0 - 2 مکزیک، ساعت 23

جمعه - 28/3/89
* آلمان 0 - 1 صربستان، ساعت 16
* اسلوونی 2 - 2 آمریکا، ساعت 18:30
* انگلیس 0 - 0 الجزایر، ساعت 23

شنبه - 29/3/89
* هلند 1 - 0 ژاپن، ساعت 16
* غنا 1 - 1 استرالیا، ساعت 18:30
* کامرون 1 - 2 دانمارک، ساعت 23

یکشنبه - 30/3/89
* اسلواکی 0 - 2 پاراگوئه، ساعت 16
* ایتالیا 1 - 1 نیوزلند، ساعت 18:30
* برزیل 3 - 1 ساحل عاج، ساعت 23

دوشنبه - 31/3/89
* پرتغال 7 - 0 کره شمالی، ساعت 16
* شیلی 1 - 0 سوئیس، ساعت 18:30
* اسپانیا 2 - 0 هندوراس، ساعت 23

سه شنبه - 1/4/89
* مکزیک 0 - 1 اروگوئه، ساعت 18:30
* فرانسه 1 - 2 آفریقای جنوبی، ساعت 18:30
* نیجریه 2 - 2 کره جنوبی، ساعت 23
* یونان 0 - 2 آرژانتین، ساعت 23

چهارشنبه - 2/4/89
* اسلوونی 0 - 1 انگلیس، ساعت 18:30
* آمریکا 1 - 0 الجزایر، ساعت 18:30
* غنا 0 - 1 آلمان، ساعت 23
* استرالیا 2 - 1 صربستان، ساعت 23

پنجشنبه - 3/4/89
* اسلواکی 3 - 2 ایتالیا، ساعت 18:30
* پاراگوئه 0 - 0 نیوزلند، ساعت 18:30
* دانمارک 1 - 3 ژاپن، ساعت 23
* کامرون 1 - 2 هلند، ساعت 23

جمعه - 4/4/89
* پرتغال 0 - 0 برزیل، ساعت 18:30
* کره شمالی 0 - 3 ساحل عاج، ساعت 18:30
* شیلی 1 - 2 اسپانیا، ساعت 23
* سوئیس 0 - 0 هندوارس، ساعت 23

مرحله یک هشتم نهایی
شنبه - 5/4/89
بازی شماره 49: کره 1 - 2 اروگوئه - ساعت 18:30
بازی شماره 50:آمریکا 1 - 2 غنا - ساعت 23

یکشنبه - 6/4/89
بازی شماره 51: آلمان 4 - 1 انگلیس، ساعت 18:30
بازی شماره 52: آرژانتین 3 - 0 مکزیک، ساعت 23

دوشنبه - 7/4/89
بازی شماره 53: هلند 2 - 1 اسلواکی، ساعت 18:30
بازی شماره 54: برزیل 3 - 0 شیلی، ساعت 23

سه شنبه - 8/4/89
بازی شماره 55: پاراگوئه (0) 5 - 3 (0) ژاپن، ساعت 18:30
بازی شماره 56: اسپانیا 1 - 0 پرتغال، ساعت 23

مرحله یک چهارم نهایی
جمعه - 11/4/89
بازی شماره 57: هلند 2 - 1 برزیل، ساعت 18:30
بازی شماره 58: اروگوئه (1) 4 - 2 (0) غنا، ساعت 23

شنبه - 12/4/89
بازی شماره 59: آلمان 4 - 0 آرژانتین، ساعت 18:30
بازی شماره 60: پاراگوئه 0 - 1 اسپانیا، ساعت 23


مرحله نیمه نهایی
سه شنبه - 15/4/89
بازی شماره 61: هلند 3 - 2 اروگوئه
بازی شماره 62: آلمان 0 - 1 اسپانیا

دیدار رده بندی
شنبه - 19/4/89
بازی شماره 63: اروگوئه 2 - 3 آلمان

دیدار فینال
یکشنبه - 20/4/80
بازی شماره 64: هلند 0 - 1 اسپانیا

June 4, 2010 | جمعه، 14 خردادماه 1389 | linkdoni | Permalink